Du er nå inne i den nye versjonen av SAMKOS WEB-portal, versjon 1.1.   Digitaliserings- og IKT-kontoret minner om at denne løsningen også er tilgjengelig på mobil og nettbrett.

Systemoversikt

Oversikt over alle tilgjengelige systemer med systemeier/ansvarlig.

 

Navn Beskrivelse Systemansvarlig
Ajour ajour@hamaroy.kommune.no
Arena Budsjettløsning arena@hamaroy.kommune.no
CGM Helsestasjon System for journal helsestasjon. cgmhelsestasjon@hamaroy.kommune.no
CGM Journal System for legejournal. CGMJournal@hamaroy.kommune.no
CleanPilot Drift og renholdsplan cleanpilot@hamaroy.kommune.no
Compilo HMS/Infosikkerhet compilo@hamaroy.kommune.no
CustomPublish Løsning for nettside CustomPublish@hamaroy.kommune.no
DSB-CIM Løsning for krisehåndtering DSB-CIM@hamaroy.kommune.no
Eik Innfordring eik@hamaroy.kommune.no
Elements Sak og arkivløsning elements@hamaroy.kommune.no
Elements Byggesak Byggesaksbehandling ElementsByggesak@hamaroy.kommune.no
Facilit Bygg vedlikehold Facilit@hamaroy.kommune.no
Feide Identitetsforvaltning feide@hamaroy.kommune.no
Fiks DigiOrden Register for app, programvare, systemer, datasett, behandlingsprotokoller FiksDigiOrden@hamaroy.kommune.no
Fiks Min side Portal innbyggerrettede tjenestene FiksMinside@hamaroy.kommune.no
Fiks Digisos FiksDigisos@hamaroy.kommune.no
Fiks Folkeregister Moderne folkeregister FiksFolkeregister@hamaroy.kommune.no
Komtek Eiendomsforvaltning Komtek@hamaroy.kommune.no
MicroMarc Biblioteksystem MicroMarc@hamaroy.kommune.no
Microsoft 365 Tenant, Azure, Office 365 office365@hamaroy.kommune.no
NetNordic Omsorg Pasientvarsling ved sykehjem NetNordicOmsorg@hamaroy.kommune.no
Norkart Database for geografisk informasjon Norkart@hamaroy.kommune.no
Norkart VA Forvaltning av vann og avløp NorkartVA@hamaroy.kommune.no
Skjemaportal Løsning for elektroniske skjema Skjemaportal@hamaroy.kommune.no
Skooler Læringsadministrativt skooler@hamaroy.kommune.no
Sofie Skatt sofie@hamaroy.kommune.no
Speedadmin Administrasjon av musik- og kulturskoler Speedadmin@hamaroy.kommune.no
Visma Flyktning VismaFlyktning@hamaroy.kommune.no
Visma Flyt Ressursstyring Arbeidsplanlegging og vikarhåndtering VismaFlytRessursstyring@hamaroy.kommune.no
Visma Profil Journalløsning for  pleie og omsorg VismaProfil@hamaroy.kommune.no
Visma Samhandling Arkiv Arkivdeler for øvrige lokale Visma fagsystemer. VismaSamhandlingArkiv@hamaroy.kommune.no
Visma Velferd VismaVelferd@hamaroy.kommune.no
Webcruiter Løsning for rekrutering Webcruiter@hamaroy.kommune.no
WIS Skole Skoleadministrativt WISskole@hamaroy.kommune.no
Xledger Løsning for fakturaflyt, fakturering, regnskap, lønn og reiseregning xledger@hamaroy.kommune.no

Personvern­vilkår

På våre sider bruker vi informasjonskapsler for å gi deg en god brukeropplevelse og relevant innhold. Ved å trykke "godta" godtar du våre personvernvilkår og bruk av slike teknologier.